Firmalar için mobil aplikasyonların önemi

Teknolojinin gelişimi ile birlikte internet kullanımında mobilin payı her geçen gün artıyor. Gerek akıllı cep telefonları, gerekse tablet bilgisayarın giderek yaygınlaşması ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi ile birlikte mobil uygulamalar daha da önem kazanıyor.

Şirketlerin, e-ticaret sitelerinin, hizmet sağlayıcılarının hatta blog sahiplerinin mobilde ulaşılabilir olması, bir uygulamaya sahip olmaları kendileri açısından fark yaratan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Normal internet sitelerine  göre telefon ve tablet bilgisayarlarda kullanımı daha kolay ve hızlı olan uygulamalar sayesinde, sizde hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. İzmir’de web tasarım & yazılım çalışmaları ve iş güvenilirliği ile son noktaya gelen iNet yaptığı çalışmalar ve iş düzenliliği ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

iNet’in en son yaptığı özel işlerden birisi ise İpromosyon Mobil Aplikasyonudur. Başarılı bir iş çıkaran iNet yaptığı Mobil Aplikasyondan dolayı bir çok müşterinin ilgisini üzerine çekti… İpad, Tablet Bilgisayar ve Cep Telefonu ile internet aracılığıyla uygulamamıza göz atabilirsiniz. Sadece bilgisayar üzerinden bakmak yetmiyor diyorsanız uygulamamız parmaklarınızın ucunda.

İstediğiniz tüm promosyon ürünleri artık bir tık’la size ulaşıyor. Hızlı ve Güvenli bir alış-veriş istiyorsanız ; iPromosyon uygulamamızı alttaki butona tıklayarak indirebilirsiniz…

Get it on Google Play

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Trackback URL

, , , , , , , , , , , , , ,

No Comments on "Firmalar için mobil aplikasyonların önemi"

Hi Stranger, leave a comment:

ALLOWED XHTML TAGS:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Subscribe to Comments