Siz de Bir Web Site Sahibi Olun

Web sitesi nedir? Web sitesi ne işe yarar?Site yönetimi Nedir? Neden İnet’i Tercih Etmelisiniz?

webdesign

Web Sitesi Nedir?


Web sitesi internet üzerinde yayınlanan size ait bir iletişim sayfasıdır.Web sitesi sayesinde,şirketinizi dükkanınızın veya  herhangi bir çalışma alanının yada kendi bilgilerinizin sunulduğu ve büyük kitlelerin ulaşabileceği alandır.Sitenizi ziyaret edenler, çalıştığınız yerin  yada ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabileceklerdir.

Web Sitesi Ne İşe Yarar?


Web sitelerinin en önemli yanı bilgi vermektir.

Şirketinizin  tüm faaliyetlerini, müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri veya ürünleri ve tüm iş faaliyetlerinizi müşterilere sunmaya yardımcı olur.

Geniş bir çevreye bilgi paylaşımı yapmanızı sağlar.

İş yeriniz ile ilgili olayları ilanları duyuruları ve haberleri burdan paylaşabilir ve çalışan yada diğer kesimlere ulaştırabilirsiniz.

E-Ticaret ile internet üzerinden alışveriş yapmanızı, ürünlerinizi satmanızı sağlar.

Web siteleri çağımızın silahıdır. İnternet kullanımının yaygınlaşması bu gücü arttırmaktadır. Sizi de vakit kaybetmeden bu gücü kullanmaya davet ediyoruz.

Site yönetimi Nedir

Web siteniz hazırdır ve en önemli kısım olan site yönetimine giriş yaptınız.Burda  site içeriğinin oluşturulması eklenmesi ve güncellenmesi yapılır. Peki site yönetimi sitenin görselliğinden neden daha önemli?

Siteniz ne kadar güzel ve şık olursa olsun, eğer içerik değişmiyor ve sürekli aynı duruyorsa, döküman ve resimler doğru bir şekilde eklenmiyorsa, devamlı güncellenmiyor ve sosyal medya ile desteklenmiyorsa amacına ulaşması mümkün değildir. Sitenin içeriği  ziyaretçilerinizi siteye bağlı tutar. Hiçbir internet kullanıcısı internette dolaşan bilgi ve fotoğrafları barındıran, yenilenmeyen web sitelerini tekrar tekrar ziyaret etmek istemez.

İşte Site yönetimi burada devreye giriyor. Site yöneticisi yazı, fotoğraf  ya da video gibi dosyaları yada bilgileri paylaşır ve  güncel kalmasını sağlarsa siteye girişler artar.

Neden İnet’i Tercih Etmelisiniz?

İşte İnet tam bu noktada devreye giriyor.Çoğu sitenin site yönetim paneli hazır ve birbirine benzer ve oldukça karmaşık bir yapıya sahirtirler.Ama İnet kendisine özgün tasarımıyla öne çıkıyor.Yönetimide oldukça basit ve kullanışlı hale getirmek için İnet ekibimiz  kullanım kolaylığını sağlamak için durmaksızın  çalışarak  şık ve kullanışlı bir yönetim paneli hazırlamıştır.

Aynı şey site içeriği menüler vb gibi site yapısı da oldukça şık ,esnek tasarımlı ,hızlı ve  kullanışlı haldedir .

Detaylı bilgi için İnet resmi sayfamıza bekleriz.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Trackback URL

, , , , , , , , , , ,

No Comments on "Siz de Bir Web Site Sahibi Olun"

Hi Stranger, leave a comment:

ALLOWED XHTML TAGS:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Subscribe to Comments