Toplu Mail

Internet Reklamcılığı kategorisinde yer Toplu Mail Hizmeti; Ekonomik maliyetlerle oldukça geniş kitlelere seslenebileceğiniz hızlı ve kolay bir servistir. Bu servisten faydalanarak müşterilerinize doğrudan ulaşır, görsel ve metin destekli kurgularla ürün tanıtımınızı, kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Elektronik ortamlarda haberleşme, iş hayatında daha çok tercih edilir. Bu süreç içinde toplu e-mail hedef kitleye ulaşarak mesajı etkin kılan en önemli yöntemdir. Bu sayede pazarlama başarısının ölçülebilmesi gibi avantajlara sahip olup daha kısa zamanda daha çok kişiye ulaşarak zamandan kazanç sağlayabilirsiniz.

Toplu mail ile mail atılan ikişi sayısı, ulaşan, ulaşmayan mail sayısı, ulaşma zamanı, geri dönüş gibi bir çok istatistik veriye de sahip olursunuz.

Ürünleri toplu e-mail ile tanıtıp satışlara yardımcı bir araç olarak kullanabilir, kullanıcılarınızı ürünlerinizden ve şirket ile ilgili yeniliklerden haberdar edebilirsiniz. Web sitenizi müşterilerinize ve hedef kitlenize hatırlatabilir, çok daha büyük bir kitleye aynı anda ulaşabilirsiniz.

iNet firması olarak İzmir’de internet hizmetlerinde lider konumda olan firmamız, sizlere bu hizmeti sunarken isterseniz sizin elinizde bulunan mail listesine yada firmamızın yıllar içinde oluşturduğu mail listesine toplu mail atma imkanı vermektedir.

Tasarım ekibimiz marka, ürün, Hedef kitlenize uygun olarak Toplu Mail tasarımını da yaparak, sizlere A’dan Z’ye toplu mail hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için www.inet.com.tr adresine ziyaret edebilirsiniz.

 

Tags: , ,

Trackback URL

, ,

No Comments on "Toplu Mail"

Hi Stranger, leave a comment:

ALLOWED XHTML TAGS:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Subscribe to Comments